جامعه ما

امروز صبح رئیس بخشمان تعریف میکرد :

دیروز در یکی از بیمارستان های استان ایلام رئیس داروخانه یکی از خانمهای داروخانه را مورد ضرب و شتم قرار داده است

در اندیشه پاسخ به مام میهن هستم

/ 3 نظر / 8 بازدید
...

می پسندم. مطلبتو عرض نمی کنم، سیلی زدن رئیس داروخانه رو می پسندم!! نگران پاسخ به مام میهن نباش مگر تو میدونی بین او دو چی گذشته که منجر به ضرب و شتم شده؟ از کجا معلوم که اون خانم هتک حرمت اون رئیسو نکرده باشه؟ نمونه هایی از این دست زیاد دیده ام بعضی از خانمها از احترامی که جامعه به زن میذاره نهایت سوء استفاده رو میکنن

گفتارها

مدتی بود که خبری از اراجیف تو نبود. چه خوب شد که آدرس وبلاگت را نوشتی تا من بتوانم در آن کمی تو را ادب کنم چون وبلاگ من ارزشش بیشتر از آن است که در آن پاسخت را بدهم و با بی ادبی های یک پیر دختر عقده ای آلوده شود. تو در بخش نظرات یکی از مطالب من پرسیدی: " تویی که از دیگران ایراد می گیری خودت چیکار کردی ؟ تا حالا گذشتت رو مرور کردی ؟ " ای کودن ابله اگر مطلب را خوب خوانده باشی متوجه می شوی که من چکار کردم. من اشتباه فروشنده را گوشزد کردم چون نمی خواستم حرام خوری کنم ولی آن کسی که مانند تو فرصت طلب و رانت خوار است، این کار را کرد.

گفتارها

قسمت دوم از من پرسیدی که آیا تا حالا گذشته ام را مرور کرده ام؟ ای روان پریش من همیشه گذشته ام را در نظر دارم و به آن افتخار می کنم. تو دیوانه مگر از گذشته من خبر داری؟ تو برو و گذشته خودت را مرور کن که با استفاده از امتیازات ناحقی که در اختیارت گذاشته شده تا اینجا رسیده ای و دانشجوی دکترا شده ای. با این کودنی و بلاهتی که در تو سراغ دارم بعید می دانم که در یک رقابت سالم در کنکور قبول شده باشی و حتماً از سهمیه هایی که در اختیار فرصت طلبانی چون تو قرار می گیرد و با خوردن حق جوانان با استعداد به اینجا رسیده ای. تو نوشته ای که از دیدن آدمهایی مثل من خسته شده ای. اولاً که تو نه با من سر و کار داری و نه با آدمهایی مثل من که از دیدنشان خسته شوی. تو و آدمهای فرصت طلبی مثل خودت حق دارید که از دیدن امثال من خسته شوید چون ماهیت کثیفتان را افشا می کنیم. تو در وبلاگ مسخره ات ادعا می کنی که نگران رسم های کنونی هستی. بدبخت تو نگران از دست دادن رانت های امثال خودت هستی نه رسم های کنونی. من هم نگران آینده این مملکت هستم که دیوانگان کودنی چون تو بعد از فراغت از تحصیل عضو هیئت علمی دانشگاههایش خواهند شد.