لیلا ابراهیمی: حقوقم قطع شده و مربی ندارم

عصرایران ورزشی- اولین مدال آور دو و میدانی بانوان ایران پس از انقلاب امکان استفاده از مربی را ندارد و حقوق او هم توسط فدراسیون پرداخت نمی شود.

به گزارش فارس، لیلا ابراهیمی درباره سطح مسابقات قهرمانی کشور بانوان گفت: مسابقات خوب برگزار شد اما از سطح بالایی برخوردار نیست. شخصی مانند من در این رقابت‌ها رقیبی ندارد. من تمام رکوردهایی که داشته‌ام در سفرهای برون‌مرزی به دست آمده است. درواقع در این مسابقات انگیزه‌ای برای رقابت نداشتم.

دونده ملی‌پوش بانوان درباره تمریناتش گفت: با توجه به اینکه مربیان مرد نمی‌توانند در تمرینات بانوان حضور داشته باشند، از مربی‌ام به طور مشاوره‌ای استفاده می‌کنم.


دونده ملی‌پوش بانوان ایران با اشاره به مشکلات مالی بانوان تصریح کرد: افرادی که رکورد خوبی دارند و در آسیا مقام داشته‌اند باید از طرف فدراسیون مورد حمایت مالی قرار بگیرند. 2 سال است که پول رکوردهایم را نگرفته‌ام، رئیس جدید آمد وی نیز علاوه بر اینکه حقوقم را قطع کرد، اجازه تمرین با مربی‌ام را نداد. پس از آمدن داوری از برنامه‌هایش اطلاعی ندارم و هنوز با من تماسی گرفته نشده است.

لیلا ابراهیمی  در مسابقات قهرمانی ۲۰۰۷ آسیا در امان در ماده ۳۰۰ متر بامانع سوم شد و اولین مدال دو و میدانی زنان ایرانی پس از انقلاب را به دست آورد، در حالی که هیچوقت امکان تمرین این ماده برایش فراهم نشده بود و برای اولین بار از مانع چاله آب می‌پرید

/ 0 نظر / 16 بازدید